Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

COVID-19 на Миколаївщині: Про карантин вихідного дня та як і хто контролюватиме дотримання правил

17/11/2020

 У п’ятницю, 13 листопада, в ефірі UA: Миколаїв-Суспільне у програмі «Радіодень» головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко та  начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Лариса Бурденко розповіли про карантин вихідного дня та як і хто контролюватиме дотримання правил.

 

На початку ефіру Володимир Клочко прокоментував, що карантин вихідного дня запроваджено для того, аби зменшити кількість контактів між людьми та розірвати ланцюг передачі захворювання. Тому, що вірус передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами.
 

Також Володимир Клочко додав, що карантин вихідного дня стабілізує ситуацію для медиків, оскільки наразі фіксується зростання кількості хворих на COVID-19, а отже, суттєво збільшується навантаження на наші лікарні та лікарів.
 

Начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Лариса Бурденко повідомила, що для контролю за дотриманням вимог карантину вихідного дня створено мобільні групи в складі представників поліції та Держпродспоживслужби. В першу чергу поліція перевірятиме чи закрили суб'єкти господарювання свої заклади, а представники Держпродспоживслужби перевірятимуть дотримання  протиепідемічних заходів тими, кому дозволено працювати у вихідні дні.
 

«Сподіваюсь, що жителі Миколаївщини поставляться з розумінням та будуть дотримуватись вимог карантину. Це дасть змогу вийти нам з цієї ситуації,  зменшити захворюваність на COVID-19  та запобігти  можливих ускладнень», - зазначила Лариса Бурденко.

 

https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=91629

Всі новини →