Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Комунальне некомерційне підприємство "Новобузький районний медичний ценрт первинної медико-санітарної допомоги"

 

Директор      Лучна Валентина Миколаївна

Тел. (05151) 9-37-88

Електронна пошта: n-bug-pmsd@ukr.net

Офіційний веб-сайт НОВОБУЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

 ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

 

Новобузька районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади головного лікаря комунального закладу «Новобузький районний центр первинної медико – санітарної допомоги».

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я». Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю  та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я». Стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» не менше 5 років. Стажування  у закладі охорони здоров’я вищого рівня. 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору за адресою:   м. Новий Буг, вул. Гребеннікова, 1.

Довідки за телефоном: 9-15-02

 Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення, що подаються претендентом особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства:

1) заява на участь у конкурсному відборі на ім’я голови конкурсної комісії;

2) заповнена особова картка працівника за формою П-2ДС з кольоровою фотокарткою 4х6 та автобіографію;

3) концепція розвитку і функціонування об’єкта комунальної власності на короткострокову та довгострокову перспективи, а також план заходів з підвищення ефективності його діяльності (у паперовому та електронному виді);

4) копія паспорта;

5) копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

6) копія трудової книжки, засвідченої відповідно до чинного законодавства;

7) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

8) довідка про відсутність судимості;

9) медична довідка щодо не перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

10) згода на обробку персональних даних;

11)декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік

Особи також можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації (копії документів про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, характеристики, рекомендаційні листи тощо).