Новобузька районна державна адміністрація » Оголошення » 2020 рік
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

2020 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного  акту

 Новобузької районної ради

 

         Розроблено  проект  рішення  районної  ради, який є регуляторним  актом :   «Про затвердження  Методики  розрахунку та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району»  і   аналіз  регуляторного   впливу   до  нього  та розміщено  на веб-сайті райдержадміністрації (novybuq.mk.qov.ua ) .

          Зауваження та пропозиції до проекту  регуляторного  акту  від фізичних та юридичних осіб приймаються  відділом  агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації  у  письмовому  вигляді   протягом місяця  з дати  їх  оприлюднення за адресою: 55600, м.Новий Буг, вул. Гребеннікова,1, каб. 37, тел. (05151) 9-14-52   .

Додаток в електронному вигляді за посиланням :

http://novybug.mk.gov.ua/ua/regulatorypolicy/1451311836/ 

 

Начальник відділу  агропромислового та 

економічного розвитку   райдержадміністрації             Олександр ТКАЧЕНКО

 

  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки площею 6,0 га розташованої в межах Новобузького району Миколаївської області (за межами населених пунктів м. Новий Буг ) з метою зміни цільового призн
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:37
79Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

 21 лютого 2020 року о 10.00 в великій сесійній залі районної ради (вул. Гребеннікова, 1, другий поверх) відбудеться публічний звіт голови Новобузької районної державної адміністрації перед громадськістю.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в засіданні.

 


Шановні землекористувачі Новобужжя !

Новобузька районна державна адміністрація просить всіх землекористувачів Новобузького району привести свої податкові платежі у відповідність до законодавства України та сплатити податки вчасно і згідно отриманих доходів. Розвиток громад починається з кожного з нас.


 

 

ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний  відбір проєктів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів

УВАГА!!! ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р (зі змінами, внесеними розпорядженням Миколаївської облдержадміністрації 18 лютого 2019р. № 41-р) «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів», в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проєктів.

Кожен представник малого та середнього підприємництва має право на отримання компенсації у розмірі, що не перевищує 100 % облікової ставки НБУ, яка діяла на дату нарахування відсотків за користування кредитом (2019-2020 р.р.), але не більше 50 % ставки за кредитом, встановленої банківською установою, яка дала позичальнику кредит, та не більше 200 тис. грн. в рік на одного позичальника.

Головними умовами для отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів є:

- створення додаткових робочих місць та витрати на створення одного робочого місця, за умови збереження існуючих.

Документи, які подаються для участі у конкурсному відборі:

1) заявка на участь у конкурсному відборі за формою, що додається;

2) бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проєкту, який повинен містити інформацію про:

- назву, мету, вартість та джерела фінансування проєкту, соціальні та екологічні наслідки його впровадження;

- фінансово-економічні показники ефективності роботи суб’єкта малого та середнього підприємництва протягом останнього звітного періоду поточного року;

- фінансово-економічні показники ефективності проєкту (фактичне збільшення обсягів виробництва, відрахування до бюджету, досягнутий рівень рентабельності, строк окупності);

- створення нових робочих місць, зокрема, за умови збереження наявного персоналу;

- рівень заробітної плати працівників, які будуть працевлаштовані на нові робочі місця, та/або динаміку зміни рівня заробітної плати одного штатного працівника;

- впровадження енергозберігаючих заходів, їх обґрунтування та оцінка економічної ефективності від їх впровадження.

3) копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка видала кредит;

4) графік погашення кредиту та сплати відсотків за ним, виданий банківською установою;

5) завірені банком копії платіжних доручень щодо сплати зобов’язань за кредитним договором;

6) копії документів, що підтверджують цільове використання кредитних коштів;

7) завірена банком довідка з прогнозним розрахунком відсотків за користування кредитом на протязі 2020 року;

8) довідку про банківські реквізити, видану банківською установою;

9) довідку про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів;

10) довідка про створення робочих місць (див. додаток)

Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.

Прийом документів здійснює Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області (за адресою: м. Миколаїв, проспект Героїв України (колишній просп. Героїв Сталінграду, 9, ауд. 100 Б), або за електронною адресою: mk.rfpp@gmail.com.

Положення про Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів та форма заяви додаються.

Початок прийому документів для участі в конкурсі та  кінцевий термін подання документів ,про остаточну дату, час та місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково.

Довідки за тел.: 063 230 70 75 , 050 203 2669

 

http://novybug.mk.gov.ua/ua/economy/1589263173/