Новобузька районна державна адміністрація » Оголошення » 2018 рік
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

2018 рік

 Стартує Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

               На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

Цей захід покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу  державної служби та залученню  кращих  управлінців  до  роботи   в державних органах,  а також  є головним етапом супроводження кар’єрного зростання,  самостійного  професійного навчання та самореалізації державного службовця.

 Конкурс проводиться у 2-х номінаціях - «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст», у три етапи:

І етап - на місцевому рівні протягом березня-квітня,

ІІ етап - на регіональному рівні протягом травня-червня,

ІІІ етап - на державному рівні протягом вересня-жовтня.

Учасники конкурсу зможуть перевірити рівень своєї професійності шляхом проходження співбесіди, захисту творчої роботи, представлення презентації, участі у діловій грі, вирішення складних завдань щодо прийняття управлінських рішень.

Переможці І туру приймуть участь у ІІ (обласному) турі Конкурсу. Відповідно переможці ІІ туру від області у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» мають представляти область восени  у фіналі Всеукраїнського конкурсу.

Всеукраїнський щорічний конкурс «Кращий державний службовець» за своєю суттю є одним з головних етапів супроводження кар’єрного зростання державного службовця, дає широкі можливості для самостійного професійного навчання та самореалізації.

 

Бажаємо успіху всім учасникам Конкурсу у 2018 році!

ІНФОРМАЦІЯ НОВОБУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району

Назва та місцезнаходження об»єкта оренди : частина нежитлового приміщення на першому поверсі хірургічного корпусу (аптека) за адресою м. Новий Буг, вул. Івана Огієнко ,14/Б загальною площею 18,6 кв.м.

Балансоутримувач Новобузька центральна районна лікарня ( 55600, Миколаївська обл., м. Новий Буг, вул . Івана Огієнко, 14) .

Орган управління майном : Новобузька районна державна адміністрація

Ринкова вартість майна згідно з висновком про вартість на 31.05.2017 року становить 32250 грн. без ПДВ

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць розрахунку (жовтень 2017 року ) становить 336 грн. без ПДВ при використанні орендованого майна для розміщення аптеки .

Основні умови конкурсу :

1. Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць оренди - травень 2017 р., яка без урахування ПДВ становить 336,00 грн.
2. Використання орендованого майна для розміщення аптеки .
3. Строк на який укладається Договір оренди – 2 роки 11 місяців, при наявності технічних документів, документів на право власності та оцінки об’єкту – можливий строк оренди до 5 років та нотаріальне затвердження договору оренди .
4. Орендарю забезпечувати збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, тримати майно в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки, підтримувати орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, здійснювати заходи протипожежної безпеки.
5. Своєчасно здійснювати поточний, капітальний та інші види ремонтів орендованого майна ( за рахунок орендаря без компенсації витрат на їх здійснення).
6. У разі припинення або розірвання Договору оренди, майно протягом десяти робочих днів повертається Орендарем .
7. Щомісяця до 20 числа поточного місяця перераховувати Орендодавцю орендну плату з урахуванням індексу інфляції , компенсацію витрат на утримання орендованого майна, за надані комунальні послуги, з податку на землю згідно виставлених рахунків, укладення протягом місяця з дати підписання договору оренди з балансоутримувачем орендованого майна – Новобузькою центральною районною лікарнею угоди щодо спільного користування та утримання прилеглої території .
8. Страхування орендарем взятого ним в оренду майна : протягом одного місяця з дати укладання договору оренди , постійно поновлювати договір страхування протягом терміну оренди ;
9. Забезпечення пожежної безпеки орендованого майна відповідно до Правил пожежної безпеки в Україні .
10. Компенсація переможцем конкурсу витрат на проведення незалежної
оцінки та публікацій в місцевій пресі про проведення конкурсу протягом 10 календарних днів з моменту укладення договору оренди.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов»язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу .
Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали :
1) заяву про участь у конкурсі та документи, зазначені в оголошенні про конкурс . Якщо претендент вже подавав заяву про оренду, яка стала підставою для оголошення конкурсу, після оголошення конкурсу він подає нові пропозиції відповідно до умов конкурсу; пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу; інформацію про засоби зв´язку з ним;
2) відомості про претендента:
для юридичної особи:
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- засвідчені нотаріусом в установленому порядку копії установчих документів;
- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;
- довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

для фізичної особи:
- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного Державного реєстру юридичних та фізичних осіб –підприємців , завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб´єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

Конкурсні пропозиції (проект договору оренди ), крім розміру орендної плати , пропозиція щодо якої вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу , подаються в окремому непрозорому конверті з написом « На конкурс » , запечатаному печаткою претендента ( за наявності ) .
Заяви на участь у конкурсі з пакетами документів до них приймаються за адресою м. Новий Буг , вул. Гребеннікова,1, Новобузька райдержадміністрація , 2 поверх, кімн. № 20 . Кінцевий термін прийняття документів на конкурс - за 3 робочих дні до початку проведення конкурсу .
Конкурс з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону відбудеться через 20 календарних днів з дати публікації цієї інформації в малому актовому залі за адресою : м.Новий Буг, вул.Гребеннікова, 1 , 3 поверх , початок 10.00
Ознайомитись з об»єктом оренди можна в робочі дні за місцем його розташування .
Додаткову інформацію щодо умов конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку , торгівлі і туризму Новобузької райдержадміністрації , 3 поверх кімн. № 37 , або за тел. (05151) 91968 з 8.00 до 17.00 (понеділок-четвер) , з 8.00 до 16.00 (п»ятниця) .

---------------------------------------- 

Новобузька РДА повідомляє, що розпорядженням голови РДА від 26.12.2017 року №471-р утворено спостережну комісію при Новобузькій райдержадміністрації та затверджено новий склад

-------------------------------

 До уваги суб'єктів господарювання , які здійснюють діяльність з надання послуг у сфері ресторанного господарства та торгівельну діяльність

 

З метою захисту конституційних прав громадян щодо користування державною мовою та відповідно до статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» інформація споживачеві повинна надаватися згідно із законодавством про мови.

Згідно зі статтею 10 Конституції України державною мовою в Україні є українська мова.

Відповідно до Закону України «Про засади державної мовної політики;) державна мова - закріплена законодавством мова, вживання якої обов'язкове в органах державного управління та діловодства, установах та організаціях, на підприємствах, у державних закладах освіти, науки, культури, у сферах зв язку та

інформатики тощо.

Враховуючи вищезазначене, інформація в об єктах торгівлі та закладах ресторанного господарства (меню, прейскуранти) розміщується на державній мові.

--------------------------------------

ІНФОРМАЦІЯ   НОВОБУЗЬКОЇ   РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

про   підсумки  конкурсу   на  право  оренди  нерухомого  майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району , що відбувся   24.01.2018 

        За результатами проведеного конкурсу на право укладення договору  оренди  нежитлового приміщення на першому поверсі хірургічного корпусу(аптека) за адресою м.Новий Буг,вул.Івана Огієнко,14/Б, загальною площею 18,6 кв.м., що перебуває  на балансі  Новобузької центральної районної лікарні ,  переможцем  визнано  ФОП Демченко  І.Ю. 

------------------------------

  Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

 14 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій та повноважень голови  Новобузької районної державної адміністрації Завальнюк Наталії Володимирівни.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році.

 Регламент заходу:

 10.00 - 12.15 - презентація публічного звіту.

 12.15 - 13.00 - запитання та відповіді.

 Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

 Місце проведення: м. Новий Буг , вулиця Гребеннікова,1, ІІ поверх, великий зал засідань

 Відповідальний структурний підрозділ: сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Новобузької райдержадміністрації.

Контактна особа: Висоцька Наталія Олександрівна , завідувач сектора, тел.:  9-16-82.

 Інформацію про учасників просимо надати до 14:00 години 13 лютого 2018 р. на електронну адресу: politika_nbg@ukr.net

 ---------------------

Фінансове управління Новобузької районної державної адміністрації

оголошує конкурс на заняття вакантної посади державної служби категроії В на посаду

головного спеціалісту бюджетного відділу – фінансового управління райдержадміністрації

  Умови проведення конкурсу
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:42
62Kb Скачать скачать

 

 Новобузька районна державна адміністрація

оголошує конкурс

 на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста  сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  та мобілізаційної   роботи апарату Новобузької районної державної адміністрації

  Умови проведення конкурсу
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:42
65Kb Скачать скачать

 Запрошення на захід підвищення кваліфікації, який відбудеться 29 березня - 1 квітня

Конгрес "Школи помічників народного депутата", запрошує службовців органів місцевого самоврядування на захід для підвищення кваліфікації, який відбудеться 29 березня-1 квітня.

Запрошення

Навчальна программа Школи помічника народного депутата (29 березня-1 квітня)

 

 

Оголошується  конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»  спеціаліста відділу Державного реєстру виборців апарату Новобузької  районної державної адміністрації. 

Умови конкурсу

 ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Новобузька районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Новобузький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Новобузької районної ради Миколаївської області

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта (спеціаліст, магістр),  стаж педагогічної роботи не менше 5 років, вільне  володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору за адресою: м. Новий Буг, вул. Гребеннікова, 1.

Довідки за телефоном: 9-15-02

 Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення, що подаються претендентом особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства:

1) заява на участь у конкурсному відборі на ім’я голови конкурсної комісії;

2) заповнена особова картка працівника за формою П-2ДС з кольоровою фотокарткою 4х6 та автобіографію;

3) концепція розвитку і функціонування об’єкта комунальної власності на короткострокову та довгострокову перспективи, а також план заходів з підвищення ефективності його діяльності (у паперовому та електронному виді);

4) копія паспорта;

5) копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

6) копія трудової книжки, засвідченої відповідно до чинного законодавства;

7) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

8) довідка про відсутність судимості;

9) медична довідка щодо не перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

10) згода на обробку персональних даних.

Особи також можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації (копії документів про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, характеристики, рекомендаційні листи тощо).

Повідомлення

 Новобузька районна державна адміністрація повідомляє, що 02 травня 2018 року о 10:00 год. в малому залі засідань Новобузької районної ради проводитиметься конкурс на посаду директора районного фізкультурно-спортивного клубу "Колос".

  Результати конкурсу
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:46
23Kb Скачать скачать

 

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

 

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) ( далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету одноразову допомогу для відкриття власної справи. Рекомендована вартість проектів
 в межах 50 тис.грн.

           Претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи повинні відповідати таким вимогам:

– мати статус учасника АТО;

– підготувати проект за встановленою формою.

  До проекту для участі у Конкурсі додаються:

копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції.

      копія паспорта громадянина України заявника;

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

довідка про відкриття рахунку в банку.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в  Порядку, який розміщено на офіційній інтернет-сторінці Департаменту соціального захисту
населення Миколаївської обласної державної адміністрації  (http://sotszahist.mk.ua/images/stories/docs/inform/2018/r_570-r.pdf).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент  соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14, каб. 1113. Телефон для довідок 0512 37 11 34 (Орещак Світлана Миколаївна).

ДОКУМЕНТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПО 08 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО.

 Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів м. Київ, 21 червня 2018 р.

Рала голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес- процесами і CRM, найстабільнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі ВРМ- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з трьох потоків:

  Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

     Інструменти і технології: кращі практики застосування ВРМ- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

    Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Dcloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафгогаз України, MULTIPLEX, Miller Heinian Group, Бізнес-Конструктор та інші.

 

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: http://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada

 

Про американську програму бізнес стажування

«Регіональний економічний розвиток»

 

Шановні колеги!

 Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

 Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.

 Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;

• Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;

• Представники університетівтехнікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;

• Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

 

Вимоги до кандидатів:

• Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;

• Посада зі значним рівнем відповідальності;

• Знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

 Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

 Мета програми обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.

 Орієнтовна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.

 Документи на конкурс:

1.       Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

2.       Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

3.       Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

 

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com;  http://www.box.com;  http://www.yousendit.com .

 

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc .

 Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov  

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

 Просимо довести інформацію про можливість участі у програмі бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток» у США до зацікавлених осіб, розмістити на сайті адміністрації.

При розміщенні оголошення про Програму в інформаційних ресурсах посилання на Анкету для завантаження обов’язкове.

  Анкета для завантаження (додаток)
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:46
336Kb Скачать скачать

 ІНФОРМАЦІЯ НОВОБУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району

Назва та місцезнаходження обєкта оренди : частина нежитлового приміщення на першому поверсі триповерхової будівлі поліклініки (аптека) за адресою м. Новий Буг, вул. Івана Огієнко , 14/В загальною площею 18.0 кв.м.

Балансоутримувач Новобузька центральна районна лікарня ( 55600, Миколаївська обл., м.

Новий Буг, вул . Івана Огієнко, 14).

Орган управління майном : Новобузька районна державна адміністрація

Ринкова вартість майна згідно з висновком про вартість на 30.11.2017 року становить 31950 грн. без ПДВ

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць розрахунку ( листопад 2017 року ) становить 333 грн. без ПДВ при використанні орендованого майна для розміщення аптеки .

 

Основні умови конкурсу :

1.             Найбільший           запропонований розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць оренди - листопад 2017 р., яка без урахування ПДВ становить 333,00 грн.

2.              Використання       орендованого майна для розміщення аптеки .

3.             Строк на який укладається Договір оренди - 2 роки 11 місяців, при наявності технічних документів, документів на право власності та оцінки об’єкту - можливий строк оренди до 5 років та нотаріальне затвердження договору оренди .

4.              Орендарю забезпечувати збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, тримати майно в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки, підтримувати орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, здійснювати заходи протипожежної безпеки.

5.     Перенесення вікна на іншу сторону.

6.   Своєчасно здійснювати поточний, капітальний та інші види ремонтів орендованого майна, за рахунок орендаря без компенсації витрат на їх здійснення).

7. Уразі припинення або розірвання Договору оренди, майно протягом десяти робочих днів повертається Орендарем .

8.    Щомісяця до 20 числа поточного місяця перераховувати Орендодавцю орендну плату з урахуванням індексу інфляції , компенсацію витрат на утримання орендованого майна, за надані комунальні послуги, з податку на землю згідно виставлених рахунків, укладення протягом місяця з дати підписання договору оренди з балансоутримувачем орендованого майна - Новобузькою центральною районною лікарнею угоди щодо спільного користування та утримання прилеглої території.

9.           Страхування орендарем взятого ним в оренду майна : протягом одного місяця з дати укладання договору оренди , постійно поновлювати договір страхування протягом терміну оренди ;

10.         Забезпечення пожежної безпеки орендованого майна відповідно до Правил пожежної безпеки в Україні.

11.                        Компенсація переможцем конкурсу витрат на проведення незалежної оцінки та публікацій

в місцевій пресі про проведення конкурсу протягом 10 календарних днів з моменту укладення договору оренди.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу .

Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали :

1)  заяву про участь у конкурсі та документи, зазначені в оголошенні про конкурс. Якщо претендент вже подавав заяву про оренду, яка стала підставою для оголошення конкурсу, після оголошення конкурсу він подає нові пропозиції відповідно до умов конкурсу; пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу; інформацію про засоби зв'язку з ним;

2)   відомості про претендента: для юридичної особи:

-  документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

-  засвідчені нотаріусом в установленому порядку копії установчих документів;

-завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з

урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

-  довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

для фізичної особи:

-   копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

-  завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного Державного реєстру юридичних та фізичних осіб -підприємців , завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

Конкурсні пропозиції (проект договору оренди ), крім розміру орендної плати , пропозиція щодо якої вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу , подаються в окремому непрозорому конверті з написом « На конкурс » , запечатаному печаткою претендента ( за наявності) .

Заяви на участь у конкурсі з пакетами документів до них приймаються за адресою м.

Новий Буг, вул. Гребеннікова,1, Новобузька райдержадміністрація , 2 поверх, кімн. № 20 . Кінцевий термін прийняття документів на конкурс - за 3 робочих дні до початку проведення конкурсу .

Конкурс з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону відбудеться через 20 календарних днів з дати публікації цієї інформації в малому актовому залі за адресою : м.Новий Буг, вул.Гребеннікова, 1 , 3 поверх , початок 10.00

Ознайомитись з обєктом оренди можна в робочі дні за місцем його розташування . Додаткову інформацію щодо умов конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі і туризму Новобузької райдержадміністрації, 3 поверх кімн. № 37 , або за тел. (05151) 91968 з 8.00 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.00 до 16.00 (пятниця) .


 

 Оголошення!


        Відповідно до плану роботи Другого Миколаївського місцевого центру з надання Безоплатної правової допомоги на 2 півріччя 2018 року заплановані виїзди до населених пунктів області мобільною групою для надання безкоштовних правових консультацій.

липень- с.Баратівка ( Виїзд здійснюватимуть представники Новобузького бюро правової допомоги та відділу ДВС)
серпень - с.Новоюрївка ( Виїзд здійснюватимуть представники Новобузького бюро правової допомоги та відділу ДВС)
вересень - м.Новий Буг ( Виїзд здійснюватимуть представники Другого Миколаївського місцевого центру з надання БВПД)
жовтень -с. Новополтавка ( Виїзд здійснюватимуть представники Новобузького бюро правової допомоги та відділу ДВС)
листопад - с.Новомихайлівка ( Виїзд здійснюватимуть представники Новобузького бюро правової допомоги та відділу ДВС)

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Новобузька районна державна адміністрація повідомляє, що 09 липня 2018 року о 10:00 год. в малому залі засідань Новобузької районної ради конкурсний відбір на посаду директора комунального підприємства «Водопровідні мережі»

  Про результати проведення конкурсу
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:46
23Kb Скачать скачать

 

ІНФОРМАЦІЯ НОВОБУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

про підсумки конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району, що відбувся 10.07.2018

За результатами проведення конкурсу на право укладання договору оренди нежитлового приміщення на першому поверсі поліклініки (аптека) за адресою м.Новий Буг, вул.Івана Огієнка, 14/В, загальною прощею 18,0 кв.м., що перебуває на балансі Новобузької центральної лікарні , переможцем визначено ФОП Коваленко Л.І.

 ------------------------------------------------------------

 ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з реорганізацією відділу агропросислового розвитку Новобузької райдержадміністрації відповідно до розпорядження голови Новобузької райдержадмінісрації від 27.07.2018 №136-ро "Про упорядкування структури та штату працівників Новобузької районної державної адміністрації" заявлення своїх вимог кредиторами до відділу приймаються комісією з реорганізації відділу на протязі двомісячного строку з дня опублікування данного повідомлення.

Заявки на документи приймаються до 2 жовтня 2018 року в робочі дні з 8-00 до 17-00.

За адресою: м.Новий Буг, вул.Гребеннікова, 1, каб. №27

Телефон для довідок: (05151) 9-14-52

Новобузька районна державна адміністрація
оголошує конкурс на заняття вакантної посади державної служби категроії "В" на посаду
провідного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Новобузької районної державної адміністрації Миколаївської області

  Умови проведення конкурсу
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:49
62Kb Скачать скачать

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

 

Новобузька районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Новобузький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Новобузької районної ради Миколаївської області

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта (спеціаліст, магістр),  стаж педагогічної роботи не менше 5 років, вільне  володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору за адресою: м. Новий Буг, вул. Гребеннікова, 1.

Довідки за телефоном: 9-15-02

 Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення, що подаються претендентом особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства:

1) заява на участь у конкурсному відборі на ім’я голови конкурсної комісії;

2) заповнена особова картка працівника за формою П-2 з кольоровою фотокарткою 4х6 та автобіографію;

3) концепція розвитку і функціонування об’єкта комунальної власності на короткострокову та довгострокову перспективи, а також план заходів з підвищення ефективності його діяльності (у паперовому та електронному виді);

4) копія паспорта;

5) копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

6) копія трудової книжки, засвідченої відповідно до чинного законодавства;

7) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

8) довідка про відсутність судимості;

9) медична довідка щодо не перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

10) згода на обробку персональних даних.

Особи також можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації (копії документів про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, характеристики, рекомендаційні листи тощо).

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату

Новобузької районної державної адміністрації

 

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні громадяни!

             З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новобузької районної державної адміністрації.

                Особливо це стосується:

-               громдян, які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

-            колишніх військовослужбовців строкової служби;

-            громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-            громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

-            громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них, та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

                Звертаємось до всіх громадян з проханням прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців перевірити свої персональні дані, які внесені до Реєстру. Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз!

Уточнити свої персональні дані виборці Новобузького району можуть  щодня  з 800  до 1700 години у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою м. Новий Буг, вул. Гребеннікова,1 райдержадміністрація, ІІ поверх, каб. № 24 та в особистому кабінеті виборця за посиланням https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index                       

 

Перелік необхідних документів:

-              паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України;

-              доручення ( виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу );

-              свідоцтво про смерть ( для виключення померлого виборця ).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 9-19-61

 

Відділ ведення

Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

 

 ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на зайняття вакантної посади

державної служби категорії «В» - головного спеціаліста – бухгалтера

відділу надання адміністративних послуг Новобузької  районної державної адміністрації Миколаївської області

Наказ

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста – бухгалтера відділу надання адміністративних послуг Новобузької  районної державної адміністрації Миколаївської області

 ОГОЛОШЕННЯ

оголошуеться конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» відділу  агропромислового та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації

 

Оголосити конкурс на зайняття вакантних  посад  державної служби категорії «В :

 - головного спеціаліста  відділу агропромислового  та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації; 

- головного спеціаліста  відділу агропромислового  та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації; 

- головного спеціаліста  відділу агропромислового  та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації. 

-----

 НАКАЗ

Умови спеціаліста з персоналу

Умови економіста

Умови агронома

 

  ОГОЛОШЕННЯ

оголошуеться конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» відділу  агропромислового та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації

 

Оголосити конкурс на зайняття вакантних  посад  державної служби категорії «В :

 - головного спеціаліста  відділу агропромислового  та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації; 

- головного спеціаліста  відділу агропромислового  та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації; 

- головного спеціаліста  відділу агропромислового  та  економічного  розвитку Новобузької районної державної адміністрації. 

-----

 НАКАЗ

Умови спеціаліста з персоналу

Умови економіста

Умови агронома