Новобузька районна державна адміністрація » Новобужжя туристичне
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Новобужжя туристичне

Мандруй Миколаївщиною

 

Новобужжя туристичне

Про заходи щодо підготовки до літнього оздоровчо-туристичного сезону 2015 року в Новобузькому районі

Календар туристичних подій Новобужжя на 2015 рік

Туристичний потенціал Новобузького району

Календар туристичних подій Новобужжя на 2016 рік

Про заходи щодо підготовки до літнього оздоровчо-туристичного сезону 2016 року в Новобузькому районі

  Календар туристичних подій Новобужжя на 2017 рік
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:46:37
40Kb Скачать скачать

 

Природний парк «Приінгульський», як найкращий туристичний маршрут Миколаївщини: куди піти, що подивитись (онлайн-гід)


Регіональний ландшафтний парк «Приінгульський» - 3,2 тисячі гектар живої природи, річок, степів, гір, а також кілька рукотворних місць у Миколаївській області, де можна у єднанні з природою та самим собою провести вихідні чи канікули. Які найкращі туристичні маршрути обрати і які види відпочинку найбільше підійдуть для відвідувачів парку у середу, 10 квітня, розповідав його директор Сергій Куценко, повідомляє кореспондент СВІДОК.info.

 

Льох маєтку Тропіних

 

Родзинкою і таким собі центром Регіонального ландшафтного парку (далі — РЛП) «Приінгульський» є, звісно, садиба відомих за часів царської Росії поміщиків Тропіних. Як розповідає Сергій Куценко, уже після створення ландшафтного парку до них звернувся один із мешканців села Софіївка, який розповів про маєток і попрохав дирекцію якимось чином придбати дім і відновити. За допомоги меценатів цей план вдалося втілити в життя і уже сьогодні більша частина маєтку відновлена, а на її базі функціонує еколого-освітній центр, де кожен відвідувач може познайомитись з її історією.

Проте не історією єдиною, адже маєток знаходиться недалеко від берега річки Інгул, де можна покупатися і порибалити. Також на території маєтку знаходиться великий ботанічний сад із широким різноманіттям рослинності, і масивний панський льох, де навіть у найбільш спекотний день тримається прохолодна температура. До слова, туристи можуть провести обідню годинку у цьому льосі.

 

Підвісний міст

 

Окрім садиби, на території РЛП знаходиться також жіночий Свято-Михайлівський монастир в селі Пелегіївка, який уже більше десятиріччя приваблює вірян як з України, так і з близького зарубіжжя. Але не лише вірянам монастир потрібен, адже місце розташування його приваблює багатьох туристів-аматорів та фотографів. Не часто зустрінеш велику за масштабом будівлю, що ледь не омивається рікою Інгул.

Ще одне рукотворне і цікаве місце, яке варто відвідати в ландшафтному парку «Приінгульський» - дерев'яний підвісний місток через річку Інгул. Місце дійсно дуже миловидне, але підійде далеко не всім, тому що його висота над річкою і довжина багатьох лякає.

Звісна річ, храми і маєтки — це добре, але для більшості «зелених» туристів важливішим компонентом є природа, і тут «Приінгульський» парк може багато запропонувати своїм відвідувачам: безкраї степи, каньйони, гори, скелі з власними іменами, водосховище, рукотворний водоспад і, звісно, річка Інгул.

 

 

Кожне із перерахованих місць має свої особливості і родзинки — на березі річки чи Софіївського водосховища можна розбити табір і провести там вихідні: рибалка, купання, плавання на човнах і просто відпочинок на свіжому повітрі. Також вартий уваги і найбільший у Миколаївській області рукотворний водоспад, на який можна не лише поглянути, а й прогулятись його бетонними островами. Словом, чого лише душа забажає.

Також облюбували парк і велотуристи, які самі проклали собі декілька цікавих маршрутів. Їдучи цими доріжками, відвідувачі зможуть оглянути якраз усі вищеописані особливості парку. Тут окремо варто відзначити і вигідне місце розташування парку, адже його центр знаходиться за 95 км від Миколаєва, 80 км від Кривого Рогу і 85 км від Кропивницького, тобто, зручно для жителів з будь-якого боку.

Як бачимо, ландшафтному парку «Приінгульський» є чим здивувати туристів різного направлення та уподобань. Тому його співробітники пропонують відвідати ці місцини саме навесні, коли зелень лише починає набиратись сили, а сонце висить уже доволі високо, проте не дуже, щоб тікати купатися на моря. Та й навіщо ті моря, якщо буквально під боком можна знайти таку красу.

 Усі фото взяті з відкритих джерел мережі Інтернет:

  Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі
Формат: RAR | Добавлен: 24/08/2020 18:47:25
1420Kb Скачать скачать