Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Звернення голови Новобузької райдержадміністрації Наталії Завальнюк

16/10/2020

 Шановні Новобужани !

15 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно з рішенням Новобузький район, як і інші 18 районів області, потрапив, до «помаранчевої» зони. дане зонування почне діяти з 19 жовтня поточного року.Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.
У «помаранчевій» зоні діють обмеження «зеленої» та «жовтої» зон і з'являться додаткові заборони на:
- діяльність закладів харчування із заповненістю понад 50%;
- роботу спортзалів та фітнес-центрів, де передбачено менш як 10 квадратних метрів на особу;
прийом нових змін у дитячі табори;
- обмежуються масові заходи з розрахунку на одну людину на 20 квадратних метрів і не більше 100 людей;
- обмеження на відвідування ТРЦ з розрахунку 10 квадратних метрів на особу та інші.
Шановні Новобужани! Ситуація з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, як бачимо із статистичних даних, набирає обертів. Прошу наполегливо всіх повернутися обличчям до проблеми та чітко і неупинно дотримуватися всіх правил карантину. В громадських місцях обов’язково вдягати засоби індивідуального захисту. Ковід - це респіраторне захворювання, і первинний шлях його передачі відбувається через контакт людини з людиною і через прямий контакт з дихальними краплями, що виділяються, коли заражена людина кашляє або чхає.
Пам’ятайте, дотримуючись запроваджених правил ви допомагаєте не лише собі, а й оточуючим! Тож, бережіть себе та своїх рідних!
 
 
З повагою,
голова райдержадміністрації Наталія ЗАВАЛЬНЮК

Всі новини →