Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Голова Миколаївської облдержадміністрації провів зустріч з членами кооперативу «ОБЕРІГ-Агро»

31/07/2020

 Очільник області Олександр Стаднік провів зустріч з українськими захисниками та членами родин загиблих воїнів з Доманівської та Мостівської ОТГ Миколаївської області, які входять до кооперативу «ОБЕРІГ-Агро». 


Під час зустрічі, бійці розповіли про власний досвід створення кооперативу, з якими проблемами зіткнулися під час своєї діяльності та поділилися своїми напрацюваннями й бізнес-планами. 


В березні проєкт розвитку кооперативу «ОБЕРІГ-Агро» отримав грант Манітобської ради з міжнародного співробітництва (МСІС, Канада) на будівництво теплиці та лінії для брекетування.  Завдяки цьому гранту, члени кооперативу планують вироблять брикети для всіх видів твердопаливних котлів та пічних груп з відходів сільськогосподарчного виробництва, які вже зараз готові купувати школи, дитячі садочки та медичні амбулаторії. 


«Підтримка від влади вітчизняного бізнесу, а особливо молодого, дуже важлива. Коли людей цікавить розвиток своєї громади та вони роблять для цього якісь кроки – це викликає повагу», – зазначив Олександр Стаднік на своїй сторінці у Facebook.

 
https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=85948

Всі новини →