Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Відбулася онлайн-нарада за участі експертів програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України»

26/06/2020

 У четвер, 25 червня, заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі взяв участь в онлайн – нараді у рамках програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» з метою обговорення діяльності ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області та інших нагальних питань щодо професійної (професійно-технічної) освіти області. 

 

У заході також взяли участь директор департаменту освіти і науки ОДА Олена Удовиченко, генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік, експерт програми EU4Skills Павло Хобзей, представники ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області, та інщі. 

 

Грантова програма «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» має на меті підтримку професійної (професійно-технічної) освіти в Україні та фінансується країнами-членами ЄС – Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією. Виконавцем Програми є Німецьке товариство міжнародного співробітництва.

 

Учасниками заходу обговорено ряд важливих питань, серед яких: діяльність ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області та шляхи вдосконалення її роботи; аналіз ринку праці; регіональне замовлення; державна політика у сфері розвитку професійної підготовки.

 

У ході наради заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі наголосив, що професійна (професійно-технічна) освіта є глибоко інтегрованою в економіку, тому на формування політики професійної (професійно-технічної) освіти області впливають державно-приватне партнерство та залучення бізнесу до співпраці.

 

Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Удовиченко зазначила, що роботодавці Миколаївської області зацікавлені у підготовці кваліфікованих кадрів, тому рада професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області активно реагує на сучасні виклики суспільства щодо забезпечення регіонального ринку праці та мобільності реформування системи професійної (професійно-технічної) освіти.

 

Також експертом програми EU4Skills Павлом Хобзеєм запропоновано включити до складу ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області представників регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області з метою позитивного впливу на ефективність її діяльності.

 

Наприкінці зустрічі учасники дійшли висновку, що шляхами вдосконалення дієвості ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області є: залучення провідних підприємств до співпраці з закладами професійної (професійно-технічної) освіти; налагодження комунікацій з департаментом економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та Миколаївським обласним центром зайнятості.

 

https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=84522

Всі новини →