Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

У Вільному Запоріжжі урочисто відкрито новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини

06/09/2019

 

 

     Сьогодні, 06 вересня 2019 року, перший  заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації  Наталія Завальнюк взяла  участь у визначній для району події, а особливо для Вільнозапорізької ОТГ – відкритті новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.                                              

     На урочистому відкритті також були присутні  заступник  голови районної державної адміністрації Михайло Петраковський, голова районної ради Василь Гаркавенко,  директор комунального некомерційного підприємства «Новобузький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина Лучна, голова  Вільнозапорізької ОТГ  Олександр Латій, старости  Новохристофорівської та Новоюріївської сільських рад, керівники установ та організацій району, жителі села.

     Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного , обласного,районного та сільських  бюджетів на загальну суму – 8 млн.9 тис. грн. На умовах співфінансування з районного бюджету виділено  1 млн. 700 тис. грн., з них  -489 тис. грн.. – кошти  Вільнозапорізької  сільської ради. З обласного бюджету виділено  400 тис. грн. на будівництво під’їзної дороги до  самого приміщення  амбулаторії.

    Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Вільне Запоріжжя,Показне. Новоюріївка, Максимівка,  Білоцерківка, Новохристофорівка, Лоцкіно,  Пархомівка , а це 2644 чол,.

    В амбулаторії встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань на суму 110 тис. грн. за державні кошти. Придбано   та встановлено телемедичне обладнання на суму 110 тис. грн.., з них - 11 тис. грн.. –  співфінансування Вільнозапорізької ОТГ.

 Окрім того, в рамках  реалізації державної програми «Сільська медицина для людей» подаровано службовий автомобіль для невідкладної допомоги вартістю 449 тис. грн...

    Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати в нашому районі, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата, - відмітив  голова Вільнозапорізької ОТГ  Олексакндр Латій.

 Завідуючий новозбудованою Вільнозапорізькою  амбулаторією Микола Меншій  у  своєму слові наголосив, що відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади, а Наталія Завальнюк зазначила,  що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.
Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення

Приємно, що  Вільнозапорізька ОТГ  у Новобузькому районі є лідером в реалізації Програми «Сільська медицина для людей».

Всі новини →