Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Оголошення Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Аутдор у Софіївській ОТГ

13/08/2019

 

Днями, фахівці Новобузької районної філії, ініціювали проведення на території Софіївській ОТГ аутдору. Метою заходу, як виїзної акції служби зайнятості, є вивчення потреб новоствореної громади щодо забезпечення кадрами підприємств, які вже активно працюють на території ОТГ та перспектив, щодо створення нових робочих місць. Під час зустрічі була укладена Угоду про співробітництво між Новобузькою районною філією Миколаївського ОЦЗ та Софіївською ОТГ, в складі якої створено Баратівський старостинський округ.

           «Протягом січня – липня із Баратівською сільскою радою, яка увійшла до складу Софіївської ОТГ, договорів на проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру, укладено не було, а ось із Софіївською сільською радою було укладено 4 договори, на підставі яких приймали участь у громадських роботах 27 осіб.  Ми сподіваємось саме на такий результат подальшої співпраці в умовах новоствореної ОТГ» - зазначила директор Новобузької районної філії Тетяна Бабич.

            Заходу в ОТГ передувала зустріч директора Новобузької районної філії Тетяни Бабич із керівником провідного підприємства Софіївської ОТГ ПП «Люкс – ойл» Вадимом Корендою, під час якої були  обговоренні  питання зайнятості жителів громади як Софіївської ОТГ так і новоствореної Новобузької ОТГ, адже підприємство розпочало свою роботу і в місті Новий Буг.

            Як результат заходу співпраці із Софіївською ОТГ стало направлення на громадські роботи 3 осіб: 1 особу направлено до Софіївської ОТГ та 2 особи - для участі в громадських роботах на території Баратівського старостату.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ

Світлана Помінчук

Всі новини →