Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Оголошення Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем українських миротворців

15/07/2019

 Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем українських миротворців!

З часу здобуття державної незалежності у 1991 році Україна активно долучилась до міжнародного миротворчого руху. На рахунку українських миротворців десятки успішних миротворчих місій, які забезпечували і забезпечують мир у найгарячіших точках нашої планети. Тому вітчизняних миротворців високо шанують у багатьох країнах світу.

Миротворча діяльність – одна з найбільш поважних місій, що вимагає високого професіоналізму і неабиякої відваги. Наші миротворці, які отримали досвід безпосередніх бойових дій у зоні проведення Операції об’єднаних сил, стають практично незамінними спеціалістами для миротворчих контингентів ООН, НАТО та інших міжнародних організацій.

Висловлюю подяку українським миротворцям за те, що ризикуєте життям заради забезпечення миру у найбільш небезпечних місцях нашої планети! Бажаю Вам міцного здоров’я, успішного виконання миротворчих місій і щасливого повернення до власних домівок!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН

Всі новини →