Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Профорієнтаційний пікнік – в Пелагеївському таборі!

11/07/2019

 У червні та липні дві зміни учнівської молоді КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "РАЙОННИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ "ПЕЛАГЕЇВСЬКИЙ"  стали учасниками профорієнтаційних пікніків, організованих Новобузькою районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості.

          Літо і відпочинок з користю – продовжується!   Результати заходів проведення профорієнтаційних пікніків в рамках профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю» нами були висвітлені в червні на сторінках Facebook. Пропонуємо до вашої уваги рюкзак висновків за підсумками роботи буз – груп профорієнтаційного пікніка проведеного сьогодні:

-Робота – це професія, а професія – це те, що я хочу робити, можу якісно робити і за це отримую гідну зарплату – від 20 тис. грн.(висновки 85% дітей – учасників заходу).

2. -Ринок праці має свої вимоги  і потребує певні вакансії за економічним районуванням. Немає вакансій для найманої праці, а є бажання працювати саме за обраною тобою професією – відкрий власну справу (так зазначили майбутні стоматологи, представники ІТ – технологій, агрономи та фермери – 40% дітей).

  -Фермерство – це не лише вирощування зернових та соняшникових – перспективні напрямки сільського господарства – розведення альпійських кіз і відразу переробка молока на сири з наповнювачами: родзинки, горіхи, бренді.  Складну фермерську справу обрали 2 учасника заходу.

4.  -Престижну професію – створи собі сам! Людський фактор – ось головне у виконанні роботи. Якісно виконана робота – висока конкуренція – висока оплата праці. Зроби себе сам – зміни думку інших про престижність професій! (100% думок учасників заходу!!!).

5.   - Кінолог, ветеринар – престижні професії! Цивілізоване суспільство не має бездомних тварин! (100% думок учасників заходу!!!).

6.    Подолати страх перед вирішальним кроком прийняття рішення – для цього існує професія психолог! Перед тобою складне рішення – звернись до фахівця! Складне рішення обрати професію? Пройди профдіагностичне тестування (100% думок учасників заходу!!!).

І заключний висновок: Долучайтесь до профпікніків! (100% думок учасників заходу!!!).

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької РФ

Світлана Помінчук

Всі новини →