Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Н.Завальнюк взяла участь у відкритті Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед юнаків та дівчат

10/06/2019

8 червня, перший заступник голови райдержадміністрації, .виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк взяла участь в урочистій церемонії відкриття Всеукраїнського турніру з греко – римської боротьби серед юнаків та дівчат.
Всеукраїнський турнір з греко - римської боротьби відбувся у селі Пелагеївка Новобузького району на базі табору відпочинку «Пелагеївський». За звання найкращого змагалися кращі спортсмени країни та з інших країн. Участь взяли 180 атлетів з різних міст України та Молдови.
З вітальним словом до учасників змагань звернувся майстер спорту, суддя вищої категорії Салєєв Микола Леонтійович, засновники дитячо – юнацького спортивного клубу « Борець» Сербін Віктор та Чумак Юрій,тренер ГО спорт- клубу "Борець" Бобрович Іван, ветеран спорту Пащенко П.М. Спортсмени віком від 9 до 16 років змагались у вікових та вагових категоріях, у яких і визначили найкращих.
Організаторами турніру виступили засновники та тренер клубу, райдержадміністрація, батьки та спонсори. З метою пропаганди здорового способу життя, патріотично - військового виховання, залучення дітей та молоді до занять спортом турніри з греко – римської боротьби проходять щорічно у районному таборі відпочинку «Пелагеївський», що стало вже традицією.
Після запеклої боротьби очільниця району Наталія Завальнюк вручила грамоти 10 переможцям з нашої команди та Подяки засновникам клубу Сербіну Віктору та Старченку Віктору.
А емоційне задоволення учасникам змагань подарували артисти районного будинку культури, які не тільки підготували святкову концертну програму,а і виступили як група підтримки для спортсменів.
Особливою родзинкою виступу артистів стало виконання Гімну України без музичного супроводу «наживо» Володимиром Тітенко. Всі учасники змагань долучились до виконання гімну.

Всі новини →