Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

З 7 по 9 червня в Пелагіївці Новобузького району відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків та дівчат

10/06/2019

З 7 по 9 червня в мальовничій Пелагіївці Новобузького району відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків та дівчат за сприяння засновників спортклубу "Борець" та з колегами, народними депутатами України Тарас Кремінь та Ivan Savka підтримки.

В цьому році на турнір завітали представники міст Одеса, Теплодар (Одеська обл.), Новоукраїнка (Кропивницька обл.), Новомосковська (Дніпропетровська обл.)
Кривий Ріг (Дніпровська обл.), Золотоноша, Чапаївка (Черкаська обл.), Болехів (Івано-Франківська обл.)
Стрій (Львівська обл.), Луцьк (Волинська обл..), смт Веселинове, міст Миколаїв, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Баштанка, Новий Буг (Миколаївська обл.) та Республіки Молдова.

Привітавши борців із вдалим завершенням турніру я виконав почесну місію та оголосив Подяки від Міністра молоді та спорту України Ігор Жданов
Пащенку Петру Миколайовичу – ветерану спорту одному із засновників спортивної секції боротьби в м. Новий Буг (пенсіонер) (Миколаївська обл.. м. Новий Буг)
Буцик Михайлу Григоровичу – соціальному партнерові (підприємець) (Миколаївська обл.. м. Новий Буг)
Матіїву Володимиру Михайловичу – тренеру з греко- римської боротьби (Миколаївська обл.. м. Вознесенськ)
Зайченко Ігорю Костянтиновичу – тренеру з греко- римської боротьби (Миколаївська обл.. м. Веселинове)
Карая Бутхусу – тренеру з греко – римської боротьби (Миколаївська обл.. м. Южноукраїнськ)
Бобровичу Анатолію Івановичу – соціальному партнеру РДГО "Борець" (Миколаївська обл.. м. Новий Буг)
Качуру Олександру Олександровичу - призеру чемпіонату світу з греко - римської боротьби серед ветеранів (Фінляндія) (Миколаївська обл.. м. Новий Буг)
за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Миколаївські області, пропаганду здорового образу життя та з нагоди проведення турніру з греко-римської боротьби.

Від себе, оголошую подяку батьківському комітету та тренерам РДГО спортклуб "Борець" за організацію та проведення Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед юнаків та дівчат на теренах Новобужжя.

Всі юнаки та юначки боролися гідно та перемогу отримали найкращі. Спортсмени, що посіли призові місця отримали пам'ятні медалі та грамоти. Цьогоріч я вирішив запровадити на турніри свій іменний Кубок для переможця відповідно до загальнокомандного рейтингу. Господарі змагань — Новобужани, за два турнірні дні отримали командну першість на тому в цьому році Кубок залишається в Новому Бузі, в яке місто помандрує він наступного року, ми дізнаємося на цьому ж місці в червні 2020.

Вітаю всіх спортсменів з високими результатами, тренерам та батькам висловлюю подяку за піклування про молоде покоління та пропаганду здорового образу життя.

Більше фото https://www.facebook.com/pg/%D0%86%D0%B3%D0%BE%D1%80-%D0%91%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-303254446451939/photos/?tab=album&album_id=2103122823131750

Всі новини →