Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Розглянули план заходів до Дня захисту дітей та Дня міста

14/05/2019

 Сьогодні,14 травня,  під головуванням заступника голови райдержадміністрації,виконувача функцій та повноважень голови райдержадміністрації Михайла Петраковського відбулось засдання організаційного комітету з питань підготовки заходів до Дня захисту дітей та  святкування Дня міста.

Участь у роботі оргкомітету взяли міський голова Максим Лагодієнко, керівники структурних підрозділів та комунальних  установ.

В ході обговорення,члени оргкомітету визначились з датою проведення заходів та узгодили час проведення заходів.  Заходи з нагоди Дня захисту дітей будуть святкуватись 02 червня починаючи з 09.00.год. ранку.

Заходи до Дня міста розпочнуться також 02 червня,але вже з 19.00.год.

Члени оргкомітету надали свої  пропозиції , зауваження щодо  гідного святкування  даних свят. Міський голова  взяв до уваги надані зауваження та  пропозиції.

На наступне засідання оргкомітету,яке відбудеться 20 травня о 13.00.год. дані пропозиції будуть узагальнені  міською радою та надані для затвердження членам оргкомітету.

Всі новини →