Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

 Акція волонтера Катерини Валевської

 

9 жовтня 2017 року в центрі міста проведена акція волонтера і військового кореспондента батальйону спецпризначення "Вікінг" Катерини Валевської. До акції залучені учні шкіл та студенти коледжів. 

 

 

 

05.10.2017року відбулася зустріч в Управлінні Державної казначейської служби України у Новобузькому районі з розпорядником коштів Новобузьким РЦОЗО та підрядником робіт ФОП Шевченко І.М., щодо використання коштів, виділених постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2016№106 на проведення капітального ремонту Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній 3, с. Софіївка Новобузького району, заміна вікон та підписання договору на виконання робіт.

Новобузькому району згідно розпорядження КМУ від 27.09.2017 року № 689-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» виділено 2 648 000 грн. в тому числі 2 000 000 – для придбання комплекту ендоскопічного обладнання для Новобузької ЦРЛ та 648 000 грн. на придбання водоочисного обладнання для Новополтавської, Баратівської, Шевченківської та Софіївської сільських рад.


Родинне тепло для дітей

06/10/2017

 

Діти - це одна третина населення нашої країни, і все наше майбутнє. Завдяки дітям хочеться жити.

Мухаммед Алі

Відповідно до розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій та повноважень голови Новобузької райдержадміністрації від 28.09.2017 № 322-р створено прийомну сім’ю на базі родини Матвієнко Інни Юріївни, до якої влаштовано на спільне проживання та виховання двох дітей позбавлених батьківського піклування, які між собою являються рідними братом та сестрою.

На сьогодні в районі функціонує 13 прийомних сімей,  у яких виховується 24 дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування та 1 дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 5 дітей.

Якщо Ви не байдужі до долі дітей, які з тих чи інших обставин залишилися без батьківського піклування та маєте намір допомогти відчути дитині родинне тепло звертайтесь в Службу у  справах дітей Новобузької райдержадміністрації за адресою: вул.Гребеннікова, 1, каб. № 31, тел. 9-29-52.

Всі новини →