Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

 Акція волонтера Катерини Валевської

 

9 жовтня 2017 року в центрі міста проведена акція волонтера і військового кореспондента батальйону спецпризначення "Вікінг" Катерини Валевської. До акції залучені учні шкіл та студенти коледжів. 

 

 

 

05.10.2017року відбулася зустріч в Управлінні Державної казначейської служби України у Новобузькому районі з розпорядником коштів Новобузьким РЦОЗО та підрядником робіт ФОП Шевченко І.М., щодо використання коштів, виділених постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2016№106 на проведення капітального ремонту Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній 3, с. Софіївка Новобузького району, заміна вікон та підписання договору на виконання робіт.

Новобузькому району згідно розпорядження КМУ від 27.09.2017 року № 689-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» виділено 2 648 000 грн. в тому числі 2 000 000 – для придбання комплекту ендоскопічного обладнання для Новобузької ЦРЛ та 648 000 грн. на придбання водоочисного обладнання для Новополтавської, Баратівської, Шевченківської та Софіївської сільських рад.


Разом вирішували актуальні питання району

05/10/2017

 Сьогодні, 05 жовтня, перший заступник голови  райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк провела нараду з міським та сільськими головами.

 Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Михайло Петраковський, керівник апарату Ірина Корнієнко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники наради  заслухали завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдержадміністрації Висоцьку Тетяну, яка доповіла про реалізацію державної політики  у районі у сфері містобудування та виготовлення містобудівної документації.

  Заступник голови райдержадміністрації Михайло Петраковський проінформував присутніх про підготовку  закладів освіти, культури, медицини до роботи в опалювальний період 2017 – 2018 років.

Начальник  управління соціального захисту населення Олена Нагорна повідомила про  санаторно – курортне  лікування осіб пільгової категорії Новобузького району. Зокрема, Олена Петрівна зупинилась на санаторно – курортному лікуванні  учасників та демобілізованих учасників АТО.

Про можливість забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, які знаходяться під державним контролем проінформував в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Новобузькому районі Віктор Кузьмін.

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку  райдержадміністрації Валентина Кушнір  доповіла про хід проведення комплексу осінньо – польових робіт 2017 року.

Учасники наради обговорили питання порядку денного та надали  рекомендації і  пропозиції по вирішенню деяких питань.

Перший заступник голови райдержадміністрації , виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк  надала відповідні доручення   виконавцям.

Всі новини →