Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

 Акція волонтера Катерини Валевської

 

9 жовтня 2017 року в центрі міста проведена акція волонтера і військового кореспондента батальйону спецпризначення "Вікінг" Катерини Валевської. До акції залучені учні шкіл та студенти коледжів. 

 

 

 

05.10.2017року відбулася зустріч в Управлінні Державної казначейської служби України у Новобузькому районі з розпорядником коштів Новобузьким РЦОЗО та підрядником робіт ФОП Шевченко І.М., щодо використання коштів, виділених постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2016№106 на проведення капітального ремонту Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній 3, с. Софіївка Новобузького району, заміна вікон та підписання договору на виконання робіт.

Новобузькому району згідно розпорядження КМУ від 27.09.2017 року № 689-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» виділено 2 648 000 грн. в тому числі 2 000 000 – для придбання комплекту ендоскопічного обладнання для Новобузької ЦРЛ та 648 000 грн. на придбання водоочисного обладнання для Новополтавської, Баратівської, Шевченківської та Софіївської сільських рад.


Вітання Олексія Савченка до Дня працівників освіти

01/10/2017

Всіх освітян Миколаївщини вітаю з професійним святом! 

Людина повинна мати хист і справжній талант, щоб навчати інших - формувати наше майбутнє покоління.

Наше з вами спільне завдання - виховати нашу націю. Поєднавши все те, чого в нас раніше не було. Те, що у нас насильно відняли. Хочу, щоб ви розповідали про гідність наших військових хлопців, про їхню сумлінність, про те, як вони виборюють сьогодні наш суверенітет і нашу незалежність.

Викладачі і вчителі мають допомогти своїм вихованцям стати Людьми, вибудувати свою свідомість, усвідомити свою гідність, розвинути почуття правди, висловлювати та відстоювати свої думки.

Пробудіть в юних душах жагу до знань - і потім сповна відповідайте на неї.

 

голова Миколаївської облдержадміністрації 

Олексій Савченко 

Всі новини →