Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

 Акція волонтера Катерини Валевської

 

9 жовтня 2017 року в центрі міста проведена акція волонтера і військового кореспондента батальйону спецпризначення "Вікінг" Катерини Валевської. До акції залучені учні шкіл та студенти коледжів. 

 

 

 

05.10.2017року відбулася зустріч в Управлінні Державної казначейської служби України у Новобузькому районі з розпорядником коштів Новобузьким РЦОЗО та підрядником робіт ФОП Шевченко І.М., щодо використання коштів, виділених постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2016№106 на проведення капітального ремонту Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній 3, с. Софіївка Новобузького району, заміна вікон та підписання договору на виконання робіт.

Новобузькому району згідно розпорядження КМУ від 27.09.2017 року № 689-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» виділено 2 648 000 грн. в тому числі 2 000 000 – для придбання комплекту ендоскопічного обладнання для Новобузької ЦРЛ та 648 000 грн. на придбання водоочисного обладнання для Новополтавської, Баратівської, Шевченківської та Софіївської сільських рад.


Привітання голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка до Дня утворення Миколаївської області

22/09/2017

Миколаївська область – неймовірна, з унікальною територією і природою, яскравою культурою та насиченим славетним минулим. Однак справжнім багатством і гордістю Миколаївщини є її жителі – розумні, ініціативні і талановиті, по-справжньому віддані своїй Батьківщині.

Низький уклін всім, хто кожного дня працює на благо своєї громади, а значить - заради майбутнього своїх дітей.

Сьогодні Миколаївська область розкриває свій потенціал завдяки перевагам децентралізації, соціальним і економічним можливостям, які реалізуються за дорученням Президента.

Річниця утворення області - це прекрасний привід зізнатися в любові Миколаївщині, розповісти про історію краю своїм дітям і онукам, показати їм куточки рідного краю, пов'язані з вашою особистою історією, історією вашої родини. Нехай ваші щирі слова і теплі спогади зроблять підростаюче покоління справжніми патріотами!

Олексій Савченко

голова Миколаївської обласної державної адміністрації

Всі новини →