Новобузька районна державна адміністрація » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

 Акція волонтера Катерини Валевської

 

9 жовтня 2017 року в центрі міста проведена акція волонтера і військового кореспондента батальйону спецпризначення "Вікінг" Катерини Валевської. До акції залучені учні шкіл та студенти коледжів. 

 

 

 

05.10.2017року відбулася зустріч в Управлінні Державної казначейської служби України у Новобузькому районі з розпорядником коштів Новобузьким РЦОЗО та підрядником робіт ФОП Шевченко І.М., щодо використання коштів, виділених постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2016№106 на проведення капітального ремонту Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній 3, с. Софіївка Новобузького району, заміна вікон та підписання договору на виконання робіт.

Новобузькому району згідно розпорядження КМУ від 27.09.2017 року № 689-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» виділено 2 648 000 грн. в тому числі 2 000 000 – для придбання комплекту ендоскопічного обладнання для Новобузької ЦРЛ та 648 000 грн. на придбання водоочисного обладнання для Новополтавської, Баратівської, Шевченківської та Софіївської сільських рад.


Привітання голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка до Дня державної служби

23/06/2017

Державна служба... Вона має два обличчя... Як мінімум - дві протилежні, повні протиріч сторони. Все залежить від того, з якими амбіціями та очікуваннями ти стаєш державним службовцем.

Служіння українському народу і Українській державі - висока честь і велика відповідальність. Адже від діяльності держслужбовця суттєво залежать загальний розвиток регіону чи країни, досягнення гідних європейських стандартів життя.

Сьогодні ми можемо зізнатися собі - більшість громадян доволі прискіпливо оцінюють нашу з вами роботу, і в цьому, ще раз підкреслюю, величезна відповідальність кожного з вас. Від вашого професіоналізму та наполегливості залежить вирішення важливих соціально-економічних завдань нашою областю та країною в цілому.

Бажаю вам натхнення та енергії, нових успіхів у благородній справі служіння державі і народу.

Ми разом будуємо Українську Соборну Самостійну Державу!

Олексій Савченко

голова Миколаївської обласної державної адміністрації

Всі новини →