Новобузька районна державна адміністрація » Євроатлантична інтеграція
Українська | Русский | English
Головна Новини Оголошення Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

Євроатлантична інтеграція

  Україна - НАТО
Формат: PDF | Добавлен: 19/09/2017 08:54:35
4316Kb Скачать скачать
  Євроатлантична інтеграція
Формат: DOC | Добавлен: 19/09/2017 08:55:19
461Kb Скачать скачать
  НАТО про українську армію
Формат: DOCX | Добавлен: 21/02/2018 08:35:53
180Kb Скачать скачать

 

Україна виконала майже 82% заходів Річної національної програми співробітництва з НАТО на 2017 рік

 

 

Із 375 заходів, передбачених Річною національною програмою співробітництва Україна-НАТО у 2017 році, виконано 307 або 81,9 %, 49 заходів виконуються, 19 – не виконано з об’єктивних причин. Про це, виступаючи на засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО в Одесі, заявила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, наявність невиконаних заходів пояснюється, насамперед, скасуванням або перенесенням строку їхнього виконання на 2018 рік за ініціативою організаторів, а також переорієнтацією першочергових потреб у зв’язку з проведенням антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала, що Програма на 2018 рік містить 444 заходів за участю 58 міністерств та відомств, не враховуючи місцеві органи влади, інші інституції чи організації.

«Уже ближчими днями ми розпочнемо підготовку РНП на 2019 рік, поєднавши цю роботу з підготовкою державного бюджету на 2019 рік. Наше завдання вперше побудувати «дорожню карту» підготовки до членства в НАТО, яка була б за змістом та ідеологією споріднена з програмою діяльності Уряду, мала б відповідне фінансове наповнення», – сказала Віце-прем`єр-міністр.

Участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО також взяли Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, керівник Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков та Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова.

 Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі

  


Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

«Вітаю важливе, довгоочікуване та логічне рішення НАТО підвищити рівень амбіцій України щодо Альянсу», - зазначив Президент на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Це стало визнанням реального стану наших відносин з НАТО. Саме про це йшлося під час моєї останньої зустрічі з Генеральним Секретарем НАТО у Мюнхені, а також нещодавньої телефонної бесіди з Віце-Президентом США», - наголосив Петро Порошенко.

«Наша наступна амбіція – План дій щодо членства (ПДЧ) для України. Саме цьому був присвячений мій лист Єнсу Столтенбергу (Генеральний секретар НАТО – ред.) в лютому 2018 року, де, з посиланням на статтю 10 Договору про заснування НАТО, мною було офіційно зафіксовано прагнення України стати членом Альянсу», - підкреслив Глава держави.

«Тиха дипломатія із просування наших принципових позицій, про що домовлено з нашими партнерами, дає свої вагомі результати», - зауважив Петро Порошенко, додавши: «Впевнено рухаємося вперед».

 Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

 

 

Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю виданню Hamburger Abendblatt, яке входить до німецького медіаконцерну Funke Media Group.

«Ми з особливою наполегливістю працюємо над членством в НАТО. Наша мета – у наступному 10-річчі стати членом Альянсу», - сказав  Президент. «Разом з Україною Північноатлантичний альянс став би сильнішим і ефективнішим, ніж сьогодні», - наголосив Петро Порошенко та зауважив, що «держави НАТО могли б повчитися в України, як протистояти Росії».

Говорячи про подальшу інтеграцію до Альянсу, Президент наголосив: «Нам потрібен тепер план дій для набуття повного членства в НАТО. Ми прагнемо отримати цей план дій до кінця 2019 року».

«Україна прагне якомога швидше виконати всі критерії для членства в НАТО і ЄС», - сказав Президент.  При цьому він підкреслив, що держава витрачає до 6 % ВВП на оборону. «Це в чотири рази більше, ніж у частини партнерів НАТО», - зауважив Президент України.

«У 2013 році лише 16 % українців підтримували ідею членства в НАТО. На сьогодні це - 59 %. Це – неймовірний результат після 70 років комуністичного режиму», - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави також нагадав, що з 2014 року Україна протистоїть російській агресії. При цьому він підкреслив, що анексувавши 18 березня 2014 року Крим, Росія зруйнувала систему міжнародного порядку після Другої світової війни.

«Для системи глобальної безпеки не існує альтернативи сильному НАТО», - підсумував Президент.

  НАТО-один із чинників міжнародних відносин. Вступ до Організації Північноатлантичного договору (НАТО)
Формат: DOCX | Добавлен: 08/06/2018 12:50:50
33Kb Скачать скачать

 Президент підписав Указ «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО»

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна - НАТО». Документом затверджується Положення про розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО та оцінювання результатів їх виконання.

Відповідно до Указу Кабінет Міністрів України щороку забезпечує розроблення проектів річних національних програм під егідою Комісії Україна- НАТО на відповідні роки згідно із Положенням та здійснює координацію діяльності центральних органів виконавчої влади та інших державних органів з виконання річних національних програм.

 

Реалізація Указу дозволить привести у відповідність до чинних нормативно-правових актів систему та механізм координації діяльності органів виконавчої влади у сфері євроатлантичної інтеграції, а також адаптувати цикл річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО до критеріїв та стандартів, що застосовуються в Північноатлантичному альянсі.


 Жителі Луцька можуть отримати 30 нових тролейбусів загальною вартістю 4,36 мільйна євро у межах проекту “Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області”, а одесити - нові трамваї на 20 мільйонів євро для реалізації проекту “Магістральний трамвайний маршрут прямого сполучення “Північ – Південь” в Одесі .

Реалізація проектів здійснюється згідно з Фінансовою угодою (Проект “Міський громадський транспорт України”) між Україною та Європейським інвестиційним банком, яку Верховна Рада України ратифікувала у 2017 році.

Загалом Міністерство інфраструктури України та Міністерство фінансів України схвалили 11 підпроектів з розвитку міського пасажирського транспорту на загальну суму 163,36 мільйони євро.
Ivanna Klympush-Tsintsadze
Volodymyr Omelyan

  Польський експерт: НАТО має прийняти декларацію про підтримку України
Формат: DOC | Добавлен: 13/03/2019 11:36:48
27Kb Скачать скачать
  Закон про допуск військових країн НАТО в Україну на навчання набув чинності
Формат: DOC | Добавлен: 13/03/2019 13:07:05
21Kb Скачать скачать
  4 квітня - День створення НАТО
Формат: DOC | Добавлен: 04/04/2019 10:25:16
29Kb Скачать скачать
  Стабільна та обороноздатна Україна є невід’ємним елементом європейської безпеки – Володимир Зеленський
Формат: DOC | Добавлен: 05/06/2019 08:27:44
142Kb Скачать скачать
  До кінця червня Уряд має схвалити Стратегію інтегрованого управління кордонами
Формат: DOC | Добавлен: 05/06/2019 08:28:38
151Kb Скачать скачать