Новобузька районна державна адміністрація » Районний центр зайнятості
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Районний центр зайнятості

 ДО УВАГИ ДИРЕКТОРІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ВЧИТЕЛІВ, БАТЬКІВ, УЧНІВ !

 

В Україні стартувала загальнонаціональна   

кампанія з профорієнтації випускників шкіл.

                            

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та нахилів до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Відеоролики доступні за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fI3YWm_Ecfc&t=7s.

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Новобузького районного центру зайнятості: 0515192950, 0675121256.

 

Електронна черга - це швидко і зручно!

Цінуйте свій час - користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!

                               

З 13 січня 2017 року запрацював новий сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних – «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА». За допомогою Інтернету можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

                   Як зареєструватись на прийом в службі зайнятості за допомогою сервісу «Електронна черга»

                                                                                                                            

                                Ви можете обрати таку мету відвідування:
                                                                 - отримання консультації щодо сприяння працевлаштуванню; 
                                        - отримання консультації щодо вибору професії; 
                                                            - отримання консультації з питань професійного навчання; 
                                                          - отримання консультації з питань професійної орієнтації; 
                   - отримання юридичної консультації; 
          - реєстрації в центрі зайнятості.
 

   

 

 

 

Шановні шукачі роботи!

У Вас є власне відеорезюме, а Ви досі не знайшли роботу? Надсилайте його на поштову скриньку Новобузького районного центру зайнятості, а ми сприятимемо його подальшому просуванню.

Будьте впевнені, що Ваше відеорезюме не залишиться без уваги!

 

Шановні роботодавці!

Якщо Ви маєте потребу у кваліфікованих працівниках, можете зайти на Веб-сайт обласного центру зайнятості Наш канал YouTube, ознайомитися з відеорезюме шукачів роботи та вибрати достойного кандидата з метою укомплектування вільних робочих місць на Вашому підприємстві.

 

Скористуйтесь цією нагодою!

 

З метою оперативного пошуку вакансій на ринку праці, підбору необхідних працівників створений Банк Резюме молодих фахівців

 

З метою оперативного пошуку роботи проект для молоді «PROFI-СТАРТ» пропонує молодим спеціалістам надіслати своє РЕЗЮМЕ на електронну адресу noczn-rezume@yandex.ua, яке буде розміщено на сайті обласної служби зайнятості та Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області.

 

Роботодавець, який має потребу у кваліфікованих працівниках, може зайди до Банку резюме для укомплектування вільних робочих місць. https://yadi.sk/d/GAYcSHfDoySFa

 

Заяви про себе і знайди роботу своєї мрії вже сьогодні!

 

 

НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

щосереди з 8.00 до 17.00 проводить День учасника антитерористичної операції та орієнтації на службу за контрактом

Запрошуємо до участі безробітних, демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, соціальних партнерів, громадські та волонтерські організації, військовий комісаріат, органи місцевого самоврядування.

Відповідальні особи:

-       Іщенко Тетяна Миколаївна – заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Новобузького РЦЗ, каб. № 4, контактний телефон (05151) 9-29-50;

-      Дерина Юлія Володимирівна – провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг з питань взаємодії з роботодавцями Новобузького РЦЗ, каб. № 2, контактний телефон (05151) 9-29-50.

 

 

Шановні роботодавці!

Бажаєте забезпечити себе якісним та кваліфікованим персоналом?

Звертайтесь до Новобузького районного центру зайнятості та скористайтеся послугою професійного відбору працівників на замовлення роботодавця.

Фахівці центру зайнятості проведуть конкурентний відбір претендентів на вакансію з урахуванням всіх ваших вимог та побажань.

 

Шановні панове!

Ви маєте можливість безкоштовно навчитися англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту «Лінгва.Скілз» (LINGVA.SKILLS)

 

www.lingva.ua

 

Для цього необхідно зробити кілька кроків:

1. Звернутись до центру зайнятості, де Ви зареєстровані як безробітний, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання англійській мові Lingva.Skills;

2. Надати свою електронну адресу та П.І.Б Вашому особистому консультанту – фахівцю з працевлаштування;

3. Отримати у координатора проекту від центру зайнятості персональний пароль для входу в систему (приблизно упродовж тижня). Пароль можна буде змінити в персональному кабінеті на сайті www.lingva.ua

4. Пройти навчання на сайті Лінгва. Скілз (www.lingva.ua ). Навчання доступне у будь який зручний для вас час. Ви самі корегуєте час та темп навчання. Базовий рівень знань не має значення.

5. Всі, хто пройшов навчання (рівень А1 – А2) отримують сертифікат.

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з українським громадським проектом масових відкритих онлайн – курсів «Prometheus». 

Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Список безкоштовних онлайн – курсів, які рекомендовані Державною службою зайнятості України, включає в себе «Підприємництво», «Аналіз даних», «Як знайти роботу своєї мрії», «Основи програмування». З інформацією про онлайн – курси можна ознайомитись за посиланням – https://prometheus.org.ua/employment/

Повний перелік безкоштовних онлайн – курсів доступний за посиланням - https://prometheus.org.ua/.

Користувачі, які успішно складуть усі проміжні та фінальні завдання зможуть отримати сертифікат про завершення курсу з підписом викладача.

Запрошуємо Вас на навчання!

 

 

 

  Графік особистого прийому громадян директором, заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Новобузького районного центру зайнятості у 2017 році
Формат: DOCX | Добавлен: 10/02/2017 07:51:51
15Kb Скачать скачать

Мультcеріал Пошук Роботи

  Грантові проекти – для розбудови України
Формат: DOCX | Добавлен: 21/06/2017 09:12:12
17Kb Скачать скачать

 

Моя професія престижна, актуальна, перспективна в регіоні. А ваша?

 

Яка вона, робота майбутнього, як визначитись, як прийняти рішення? На ці не прості запитання для підлітків допомагали знайти відповідь спеціалісти Новобузького районного центру зайнятості під час профорієнтаційного заходу у районному таборі відпочинку «Пелагеївський». Учасникам літньої школи для обдарованих дітей презентували відеоролики – презентації професій: агроном, кухар, програміст, біохімік, архітектор, робототехнік, кухар, швачка, ветеринар та ін. Під час заходу практичним завданням для учнів була пропозиція позиціонувати свою обрану професію по таких критеріях: «престижна – актуальна – перспективна – потреба регіону».  Висновки дітей дивували і їх самих, і педагогів, адже після роз’яснень та порівнянь зовсім непрестижна, за поглядами батьків, професія «кухар» стає майже культовою у вмілих руках відомого ресторатора британця Джеймі Олівера. А гендерні стереотипи в будівництві зникають, коли в роботу включається відома Заха Хадід з Іраку – перша жінка – архітектор, що стала лауреатом премії Пріцкера.  

Отримати бажану професію чи спеціальність і  досягти успіху у своїх починаннях -  нагальне бажання учня – школяра. Завдання профконсультанта – довести учнівській молоді, що «хочу» зазвичай є занадто мало, аби реалізуватись як професіонал, а суб’єктивна думка дорослих про престижність  - має свої похибки. Отже, максимум зусиль в досягненні мети і врахування потреб ринку парці – і ти конкурентний професіонал майбутнього.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг

Світлана Помінчук

 

 Краудфандінгові платформи: вивчаємо, ініціюємо, долучаємось

 

Для розвитку партнерських відносин із роботодавцями та соціальними партнерами 29 червня 2017 року в приміщенні Новобузького районного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Інновації для зайнятості». У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування та соціальні партнери: голова Новобузької районної ради Гаркавенко В.В., голови Шевченківської, Софіївської, Кам’янської та Баратівської сільських рад, представник Управління соціального захисту населення Новобузької РДА Полуднєва Т.В., представники Новомихайлівської та Вільнозапорізької сільських рад та ін. На початку заходу в.о. директора Новобузького РЦЗ Тетяна Іщенко наголосила, що досягти  взаємодії між претендентом на роботу і роботодавцем допоможе використання у  роботі як служби зайнятості так і партнерів, сучасних інноваційних форм, які вже впровадженні в практику: електронна черга, запис та розповсюдження відео- резюме і відео-вакансії, відео – перезетації організацій та підприємств, проведення online - співбесід, дистанційне професійне навчання безробітних. А ось краудфа́ндінг – це напрямок роботи який необхідно освоювати і впроваджувати. Краудфа́ндінг (народне фінансування,  від англ. сrowd funding, сrowd — «натовп», funding — «фінансування») — колективна співпраця людей (донорів), які добровільно об’єднують свої гроші або інші ресурси, щоб підтримати зусилля інших людей або організацій (реціпієнтів).  Збір засобів може мати різні цілі — допомога від стихійного лиха, підтримка вболівальників, підтримка політичних компаній, фінансування стартапів і малого підприємництва та ін. Первинною повинна бути мета, визначена необхідна грошова сума, складений кошторис всіх витрат. Під час заходу присутні обговорили презентовані службою зайнятості проекти грантів для розвитку територіальних громад, підприємництва,  освітніх та культурних програм.

За підсумками заходу та з метою сприяння започаткуванню безробітними особами підприємницької діяльності,  головам сільських рад запропоновано  розглянути можливість  передбачити кошти для фінансування бізнес – проектів, враховуючи пріоритетні напрямки підприємницької діяльності в Новобузькому районі:

-          виробництво сільськогосподарської продукції;

-          виробнича діяльність в різних галузях економіки;

-          побутове обслуговування населення;

-          медична практика;

-          вирощування винограду;

-          вирощування овочів;

-          вирощування ягідних;

-          садівництво.

Ідею підтримав голова Новобузької районної ради Василь Гаркавенко, запропонувавши для започаткування власної справи клієнтам центру зайнятості обирати напрямок з ремонту доріг, придбавши спеціальне технологічне устаткування, в такому разі територіальні громади будуть розглядати можливість надання допомоги своїм ініціативним односельцям та місцянам.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузького РЦЗ

Світлана Помінчук

 Знайомтесь!  Професія «виноградар».

 

 

Ринок праці розподіляє найманих працівників за професіями   та   кваліфікацією,   галузями   виробництва   й регіонами і дає учасникам процесу купівлі - продажу товару „робоча сила"  пропозицію саме тих робочих місць, які є актуальними сьогодні. Аналіз сьогоденних потреб ринку праці вказує на те, що в державі активно набирає обертів виноградна галузь.

Упродовж останніх двох років Новобузький районний центр зайнятості тісно співпрацює із фізичною особою - підприємцем Бабачком Миколою Миколайовичем у напрямку підбору працівників за професією «виноградар» та підвищення їх кваліфікації за цим напрямком.

Протягом липня - серпня пошукачі роботи, що звернулись за послугами до районного центру зайнятості Компанієць Тетяна,  Пересунько Валентина та Давидов Олександр проходили стажування за професією «виноградар» на виноградних угіддях М.М. Бабачка.

Програма проходження стажування охоплює оновлення знань з основ агротехніки та технології виконання робіт по збору врожаю винограду механізованими агрегатами та вручну; оновлення знань  з обробітку ґрунту ручним та механічним способом, внесення мінеральних та органічних добрив, виготовлення компостів, садіння та підсаджування винограду. Під час стажування безробітні отримали знання про вимоги щодо сортування винограду,  підготовку садивного матеріалу, виконували роботи по  захисту від шкідників, здійснювали щеплення, нарізали чубуки та зрізали грони. А головне -  вивчали вимоги споживача до якості продукції. 

«Такий рівень знань, умінь та професійних якостей стажера буде достатній для роботи на посаді виноградаря» - зазначає Микола Миколайович. «Та все ж, наразі головними якостями для найманих працівників є бажання працювати, вміння налагоджувати взаємовідносини з людьми в колективі, бути старанним та сумлінним в роботі, проявляти прагнення до нових знань, а всього іншого – ми навчимо» - додає роботодавець.

Вакансії «виноградарів» є «гарячими» сьогодні, що зумовлено сезонністю робіт.  Так, на сайті пошуку роботи Державної служби зайнятості www.trud.ua вакансії виноградарів потребують такі  підприємства як  «Агро – Коблево» (Миколаївська область),  ТОВ  «Агрофірма Шабо», «Золота Лоза» (Одеська область),  ДП «Таврія» (Херсонська область).

Отримати професію «виноградар» за допомогою державної служби зайнятості можливо у Харківському центрі професійно – технічної освіти державної служби зайнятості. Професія «виноградар» входить до переліку  професій загальнодержавного значення визначених постановою Кабінету Міністрів України № 818 від 16.11.2016 р.

Будьте активними! Отримайте професію «виноградар» і будь – те працевлаштовані!

 

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузького РЦЗ

Світлана Помінчук

 «Як розпочати свій бізнес демобілізованим учасникам АТО»?

 

Протягом січня – серпня на обліку в Новобузькому районному центрі зайнятості перебувало 95 демобілізованих учасників АТО. Сприяння започаткуванню власної справи – це одна із широкого спектру послуг, які пропонують фахівці служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО. Ознайомлення даної категорії осіб про можливості служби зайнятості щодо сприяння започаткуванню власної справи відбувається під час індивідуальних прийомів та групових заходів.

Так, 28 серпня 14 демобілізованих учасників АТО прийняли участь в семінарі «Як розпочати свій бізнес?» за участю представника Новобузького відділення Баштанської МДПІ  Тетяни Білоконь, яка ознайомила присутніх із чинним податковим законодавством.

Під час семінару учасники були ознайомленні з  порядком отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, зразками бізнес – планів, грантовими проектами, пріоритетними видами підприємницької діяльності в регіоні. Цікавою для аудиторії була інформація учасника семінару Віталія Б., який поділився своїм досвідом щодо опрацьованих матеріалів для участі в грантових проектах, зокрема в напрямку закупівлі зернових та соняшникових культур, будівництві комбікормово – елеваторного комплексу. Так, за словами Віталія, організатори даних грантів всебічно опрацьовують подані проекти: інфраструктуру місця майбутнього підприємства, транспортну доступність для вантажоперевезень (наявність річкового, морського, залізничного сполучення, автомагістральні шляхи). Окремим питанням, зазначає Віталій,  є питання сприяння місцевої влади для започаткування видів діяльності на основі краудфандінгових платформ, фінансове донорство територіальних громад у майбутнє підприємство.  

Під час семінару було піднято питання розвитку садівництва в регіоні, використання земель для садівництва, під ріллю, під пасовища худоби, адже кожен із учасників вже отримав свій земельний наділ, гарантований державою і розмірковує про його ефективне використання.

Тетяна Білоконь надала суттєву допомогу учасникам заходу з питань реєстрації суб’єктів господарювання, допомогла розібратись у вирі податкового законодавства.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузького РЦЗ

Світлана Помінчук

 

 Зроби перший крок до працевлаштування – створи електронну скриньку!

 

Електронною поштою користується кожен користувач глобальної мережі Інтернет. Для пошукачів роботи це не лише засіб для переписування, а й засіб для спілкування з потенційними роботодавцями, можливість направляти своє резюме, підтримувати зв'язок із сайтами пошуку роботи. Для реєстрації на сайтах з пошуку роботи та надання резюме потрібно ввести свою поштову скриньку, підтвердити її, саме такі дії в електронній мережі допомагає здійснювати адміністратор Новобузького районного центру зайнятості Людмила Альбрехт. Так, пані Тетяна, під час індивідуального прийому виявила бажання вивчати англійську мову на сайті Lingva.ua. Для отримання паролю для безкоштовного навчання необхідна електронна скринька. Під наглядом адміністратора Тетяна створили електронну адресу, наступний крок до працевлаштування – створення електронної версії резюме, тому в нагоді стануть знання отриманні під час семінару «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» та консультація профконсультанта. Долучайтесь!

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг

Новобузького РЦЗ Світлана Помінчук

 

 Презентація педагогічній громаді послуг служби зайнятості з професійного навчання

Днями в приміщенні Новобузького ДНЗ №3 «Чебурашка» відбулась нарада керівників дошкільних навчальних закладів під час якої провідний юрисконсульт Новобузького районного центру зайнятості Тетяна Чендей презентувала педагогічній громаді покроковий механізм підтвердження результатів неформального навчання осіб за професією «кухар» (продемонстровано відеоролик Рівненського ЦПТО про підтвердження результатів неформального навчання за професією «кухар» 3 розряду). В роботі наради прийняли участь 24 керівники дошкільних навчальних закладів, методисти Новобузького районного центру по обслуговуванню закладів освіти Білько С.Д., Литвинчук Ю.О., Вашець О.І., лікар із загальної гігієни Новобузького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрєєв С.А., тому питання підготовки кваліфікованих кухарів було дуже цікавим і корисним. Тетяна Василівна висвітлила шляхи підготовки кваліфікованих працівників за допомогою служби зайнятості: професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації у навчальних закладах, в тому числі центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості, шляхом підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями та за допомогою виданих ваучерів, як одного із засобів підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. «У Вас є три шляхи для підготовки кваліфікованих кухарів. Обирайте і долучайтесь до активних програм служби зайнятості. Ми працюємо, щоб працювали Ви!» - резюмувала Тетяна Василівна.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг

Новобузького РЦЗ Світлана Помінчук

 Жінка – коріння кожного наступного покоління, тому проблема жіночого безробіття має як економічний так і соціальний характер

«Любіть Україну – краплиночку раю, любіть її мову чудову, благаю, до вас я звертаюсь, нове покоління, ви наше майбутнє, а ваше коріння…» - такими віршованими строками розпочався семінар «Жінка на ринку праці» в Новобузькому районному центрі зайнятості під час якого викладач Миколаївського навчально – курсового комбінату Вишнякова Тамара Сергіївна презентувала авторський соціальний проект «Україна – це ми!». Однією із програм проекту є програма «Розумна матуся», що включає в себе уроки доброти, які базуються на золотому правилі «Вчиняй з іншими так, як би ти хотів щоб вчинили з тобою» - зазначила пані Тамара. Авторський проект Тамари Вишнякової містить Кодекс щасливої людини, одним із ключових положень якого є усвідомлення того, що ти живеш в новому часі, який ставить інші вимоги до сучасного покоління, ніж до попереднього. Відсутність вакансій для найманого працівника не повинно зупиняти людину у пошуках шляхів працевлаштування. «Від найманого працівника - до роботодавця» – це ще один проект, який був презентований Тамарою Сергіївною. «Жінка – є корінням кожного наступного покоління, тому проблема жіночого безробіття має як економічний так і соціальний характер» - приєднались до обговорення фахівці Новобузького районного центру зайнятості, опрацювавши із жінками – учасницями заходу покроковий механізм техніки пошуку роботи: від ознайомлення із джерелами вакансій та техніки складання резюме до секретів співбесіди з роботодавцем. До заходу долучився представник Новобузького бюро Правової допомоги Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги головний спеціаліст Володимир Сухоруков, узагальнивши попередню інформацію. «Я маю право» - ось золоте правило юриспруденції – право на працю, право на освіту, на захист своєї честі і гідності, – а хто потребує допомоги – ми готові її надати» - зазначив Володимир. Широкий спектр послуг Державної служби зайнятості зумовлює співпрацю із великим колом державних установ та громадських організацій, що сприятиме різнобічній обізнаності та поінформованості клієнтів Служби різних економічних та соціальних питань суспільства, сприятиме їх активній життєвій та громадській позиції.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг

Новобузького РЦЗ Світлана Помінчук