Новобузька районна державна адміністрація » Управління ветеринарної медицини в Новобузькому районі
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Я маю право

Управління ветеринарної медицини в Новобузькому районі

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ

За оперативною інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі один летальний та пов’язані з вживанням в´яленої риби, придбаної у торгівельній мережі міста.
Водночас 30.05.2017 отримано оперативну інформацію від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо реєстрації ще одного лабораторно підтвердженого випадку ботулізму в жінки 1986 року народження, який також ймовірно пов’язаний із вживанням риби даного виробника. Отруєння відбулось від придбаного в супермаркеті «Фреш» у
м. Херсон в´яленого карася.
За результатами епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм серед киян спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві встановлено, що виробником рибної продукції, яка реалізовувалась гіпермаркетом «Караван» та супермаркетом «Мегамаркет» є ФОП Меркулов А.В., а постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.
У випадку виявлення рибної продукції, виробником якої є ФОП Меркулов А.В., а постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області терміново повідомити територіальне управління Держпродспоживслужби для проведення лабораторних досліджень.

  Засідання Державної протиепізоотичної комісії при Новобузькій райдержадміністрації
Формат: DOC | Добавлен: 10/11/2015 09:01:46
22Kb Скачать скачать
  Пам’ятка населенню про небезпеку африканської чуми свиней
Формат: DOC | Добавлен: 22/03/2017 14:19:43
67Kb Скачать скачать
  Спалахи АЧС продовжуються
Формат: DOC | Добавлен: 22/03/2017 14:20:35
26Kb Скачать скачать
  Звернення до бджолярів.
Формат: PDF | Добавлен: 29/03/2017 13:59:16
119Kb Скачать скачать