Новобузька районна державна адміністрація » Оголошення » 2020 рік
Українська | Русский | English
Головна Новини Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Оголошення Проекти рішень районної ради Реєстри для публічного огляду

2020 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного  акту

 Новобузької районної ради

 

         Розроблено  проект  рішення  районної  ради, який є регуляторним  актом :   «Про затвердження  Методики  розрахунку та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району»  і   аналіз  регуляторного   впливу   до  нього  та розміщено  на веб-сайті райдержадміністрації (novybuq.mk.qov.ua ) .

          Зауваження та пропозиції до проекту  регуляторного  акту  від фізичних та юридичних осіб приймаються  відділом  агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації  у  письмовому  вигляді   протягом місяця  з дати  їх  оприлюднення за адресою: 55600, м.Новий Буг, вул. Гребеннікова,1, каб. 37, тел. (05151) 9-14-52   .

Додаток в електронному вигляді за посиланням :

http://novybug.mk.gov.ua/ua/regulatorypolicy/1451311836/ 

 

Начальник відділу  агропромислового та 

економічного розвитку   райдержадміністрації             Олександр ТКАЧЕНКО

 

  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки площею 6,0 га розташованої в межах Новобузького району Миколаївської області (за межами населених пунктів м. Новий Буг ) з метою зміни цільового призн
Формат: DOC | Добавлен: 06/02/2020 11:52:49
79Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

 21 лютого 2020 року о 10.00 в великій сесійній залі районної ради (вул. Гребеннікова, 1, другий поверх) відбудеться публічний звіт голови Новобузької районної державної адміністрації перед громадськістю.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в засіданні.

 


Шановні землекористувачі Новобужжя !

Новобузька районна державна адміністрація просить всіх землекористувачів Новобузького району привести свої податкові платежі у відповідність до законодавства України та сплатити податки вчасно і згідно отриманих доходів. Розвиток громад починається з кожного з нас.