Новобужская районная госадминистрация » Новини
Українська | Русский | English
Главная Розпорядження райдержадміністрації Вакансії Объявления Проекти рішень райради Новини Я имею право

Наталія Завальнюк провела щотижневу апаратну нараду

23/10/2017

  

Діяти на результат

Під час апаратної наради перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови РДА Н. Завальнюк порушила ряд важливих питань. Зокрема, йшла мова про необхідність унормування поточної документації для структурних підрозділів РДА. Наталія Володимирівна відзначила  позитив у тому, що продовжується контроль  на дорозі за рухом вантажного транспорту. За словами Н. Завальнюк, необхідно не зволікати, а діяти відповідним службам у питанні ремонту спортзалу  ЗОШ №9.

У світлі освітньої реформи

Певний час свого виступу начальник відділу освіти, молоді і спорту С. Розуменко приділила роз’ясненню норм Закону «Про освіту». Так як нововведень чимало, педагогам є над чим працювати, щоб втілити пропоноване в життя. Світлана Григорівна повідомила  приємну новину: юні географи ЗОШ №7 посіли перше місце в області за підсумками конкурсу.  

Не допустити поширення АЧС

За словами начальника Новобузького міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області В. Кузьміна, в області частішають випадки поширення африканської чуми свиней, тож щоб уникнути поширення захворювання, власникам свинопоголів’я слід дотримуватись відповідних заходів.

Громадські роботи, підвищення кваліфікації

Як повідомила директор районного центру зайнятості Т. Бабич, у ряді сільрад активно діють над залученням безробітних до громадських робіт.  За сприяння служби організовано навчання з підвищення кваліфікації операторів газових котелень.

Підтримка аграріям

До 1 грудня департамент агропромрозвитку ОДА прийматиме від сільгосптоваровиробників документи на відшкодування державою кредитної ставки за залученими банківськими кредитами – на цьому акцентував начальник відділу агропромрозвитку О. Ткаченко. 

Всі новини →